Maj 07 2012

Zmiany

Napisane przez o 8:57 pm w Inne

Zmiany są naturalną koleją rzeczy. Cały czas świat się zmienia, dzień zamienia się w noc, noc w dzień. Zima zamienia się w wiosnę, a wiosna w lato. Zmiany są motorem rozwoju, a może to rozwój jest motorem zmian. Najczęściej zmieniamy coś wokół siebie, kiedy to, co nas otacza przestaje nam się podobać, przestaje nas satysfakcjonować, czy w końcu, przestaje spełniać nasze oczekiwania. Zmiany nadeszły niespodziewanie i, nie mogę powiedzieć, nie kłamiąc, że były moim świadomym wyborem. Wyboru dokonał ktoś inny, ja jeszcze przez jakiś czas myślałam, że zmiany nie będą radykalne. Ale niestety, a może stety to, co mnie otaczało, przestało mi się podobać, przestało spełniać moje oczekiwania, a właściwie po prostu moje oczekiwania zawiodło.

Zatem trzymajmy się tego, że zmiany są motorem rozwoju, a rozwój jest motorem zmian. Bo czasem warto stanąć na głowie, żeby spojrzeć dookoła z innej perspektywy. Nic wtedy nie wygląda tak samo i dzięki temu możemy dostrzec wiele szczegółów.

O zmianach więcej niebawem, a teraz cieszmy się wiosną, która zamieniła się miejscami z latem. Cieszmy się latem więc, które buchnęło feerią barw i kolorów. Zapachów, pyłków, burz, grzmotów i rzęsistych deszczy. A z wiosną w naszym domu pojawiło się czerech wesołych chłopców, którzy z dnia na dzień zmieniają się i rozwijają. Więcej informacji niebawem na stronie z kociętami.

Share

Bez komanetrzy

Trackback URI | Comments RSS

Zostaw komentarz