cukierki z logo cukierki z logo

Czy warto oszczędzać na słodyczach?

Choć tytuł wydaje się być dość intrygujący, wpis nie będzie dotyczył kwestii popularnych słodyczy, które znaleźć można w sklepie.  Dziś zajmiemy się tematyką słodyczy reklamowych, czyli takich, które znaleźć można przede wszystkim w sklepach internetowych. Od pewnego czasu zauważyć można tendencję wzrostową zainteresowaniem słodyczami z nadrukowanym na etykiecie logo lub hasłem firmy. Co stoi za sukcesem słodyczy? Czy są one tanie i niedobre?

Zacznijmy jednak od początku. Jeżeli dostajemy w prezencie jakieś słodycze, prawdopodobnie nie raz zwracaliśmy na ich markę. Te, które nie należały do kanonu, przyjmijmy dobrze rozpoznawalnych, często mogły budzić mieszane uczucia. Pojawiające się w głowach pytanie, dotyczące kwestii ich smaku budziło wiele emocji. Warto wspomnieć, że część tych mniej znanych słodyczy smakuje naprawdę dobrze i niczym nie odbiegają lub są lepsze od marek popularnych, rozpowszechnionych w umysłach konsumentów.

Istnieje również grono tanich i można powiedzieć że grzeszących smakiem słodkości. To właśnie one wzbudzają w konsumentach niechęć i brak zaufanie do innych tego typu słodkości. Dlatego wydawać by się mogło, że cukierki z logo firmy, które znaleźć można na targach czy eventach reklamowych są po prostu tanie i nie dobre. To prawda, zdarzają się słodkości niedobre, ale przeważająca większość tych cukierków są naprawdę dobre! Sam osobiści chodząc po targach, próbuję różnych słodkości reklamowych, w tym moich ulubionych krówek z nadrukiem, i z roku na rok jest co raz lepiej!  Sklepy internetowe takie jak np.: pyszne-krowki.pl zawyżają poziom, dzięki czemu do ich produktów ciężko jest znaleźć zamiennik, który smakowałby lepiej. Można powiedzieć, że każdy od razu rozpozna cukierki, które były sprzedawane właśnie w tym sklepie. Zapraszam do testowania!

Zobacz też: Cukierki z logo | pyszne-krowki.pl