wybielanie zębów wybielanie zębów

Białe olśniewające zęby

wybielanie zębówBiałe olśniewające zęby to marzenie wielu ludzi. Niestety w praktyce często wydaje się to marzeniem nierealistycznym – jak możemy mówić o bieli uzębienia, jeżeli nawet nie jest ono do końca zdrowe? Warto przełamać stereotypy i przestać bać się dentysty. Tylko regularne wizyty u stomatologa mogą zapewnić rzeczywiście piękny uśmiech.

Wielu pacjentów przekonało się już, że stomatologia estetyczna bardzo się rozwinęła i potrafi wyczarować rzeczy niemożliwe. Łącznie z ratowaniem zębów, które wydawały się już spisane na straty. Korony, licówki, mosty, estetyczne, dopasowane do odcienia szkliwa plomby… To część leczenia i estetyki wynikających z pewnych zaniedbań i problemów z uzębieniem. A co jeśli udało się i zęby są już w bardzo dobrym stanie, lecz ciągle są problemy z płytką nazębną i ich odcieniem? W takim przypadku stomatolodzy polecają zabiegi profilaktyczne i profesjonalne wybielanie zębów.

O wybielaniu mówi się dużo (możesz również przeczytać o nim więcej na ) – często sięga się po specjalne artykuły pielęgnacyjne, które rzekomo mają zapewnić wybielenie zębów. Niestety czasami nie tylko nie są one skuteczne, ale także szkodzą. Mogą powodować nadwrażliwość zębów i niepotrzebnie je osłabiać. Właśnie dlatego warto skonsultować się z dobrym dentystą i robić wszystko pod jego okiem.

Każdy chce mieć nie tylko białe, ale też zdrowe zęby. Zabieg wykonany w gabinecie stomatologicznym może dużo kosztować, jednak jest bardziej efektywny, niż cokolwiek innego i z pewnością nie zrobi nikomu krzywdy – jest bowiem przeprowadzany przez znawcę.