oświetlenie LED oświetlenie LED

Oprawy LED

Na końcowy efekt naszego wnętrza mieszkania, ma wpływ bardzo wiele czynników. Odpowiedni dobór kolorów, nowoczesne umeblowanie, czystość czy nawet klasa i profesjonalizm. Jak można dodać naszemu mieszkaniu więcej klasy i pozornego „bogactwa”?
Z pomocą przychodzą nam oprawy LED, które posiadają niezliczoną ilość zalet.

Do najważniejszych zalet należą: elastyczność, wydajność i energooszczędność. Diody LED są świetnym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o oszczędność.

Oświetlenie LED nadaje większej nowoczesności i klasy danemu pomieszczeniu, budując wspaniały klimat w zależności od dobranego koloru. Dużym zainteresowaniem cieszą się białe LED-y, które mają bardzo dużo klasy i sprawiają, że np. kuchnia wygląda bardzo elegancko.

oprawy-sufitowe-led

Istnieją także oprawy sufitowe LED, które jak sama nazwa wskazuje, możemy umieścić gdzieś na suficie (np. użyć do sufitu podwieszanego), nocą, na przykład podczas oglądania filmu, możemy zgasić światło główne i zostawić jedynie diody LED, co daje nieziemski efekt, a my możemy poczuć się jak w kinie. Oprawy sufitowe, często są stosowane jako diody zmieniające kolor co kilka chwil. Taśmy LED mogą więc być wykorzystywane do podświetlania poziomów sufitu podwieszanego, podświetlania luksfery w łazience.

Taśmy LED możemy stosować praktycznie wszędzie, gdzie zastosowanie zwykłego światła nie jest możliwe, pod szafkami, pod półkami – gdzie tylko będziemy chcieli. Zwykle są on stosowane jako dodatkowe światło dekoracyjne, można nawet pokusić się o stworzenie unikalnych wzorów, dzięki elastyczności taśm.