słodycze słodycze

Sposób na słodką reklamę

Pewnie każdy właściciel firmy borykał się kiedyś z problemem braku klientów czy zleceń. Takie coś jest normalne i nie ma się co temu dziwić, ani się załamywać. Trzeba dobrze rozegrać okres, w którym taka sytuacja ma miejsce, a na pewno się z tego wyjdzie obronną ręką. Problem z brakiem klientów zawsze jest związany z brakiem odpowiedniej reklamy, która to zachęca naszych klientów do odwiedzenia nas lub skorzystania z naszych usług.

W dzisiejszych czasach wszyscy myślą, że wystarczy zrobić stronę na internecie naszej firmy, a reszta zrobi się za nas. Niestety nie tędy droga i tak nie osiągniemy kompletnie nic. Mamy firmę zajmująca się pomocą dla osób starszych, a robimy im stronę na internecie z naszą ofertą… Skoro to osoby starsze i schorowane, raczej nie ma żadnych szans, że odwiedzą nas w sieci. Szkoda, że o takich podstawowych rzeczach nie wiedzą nasi spece od reklamy, którzy w takim wypadku powinni być jak najszybciej zamienieni na kogoś kompetentnego. Zostając przy osobach starszych, ofertę i reklamę trzeba zrobić dokładnie pod nich.

I tak na przykład świetnym pomysłem są krówki reklamowe. Każda starsza osoba lubi takie cukierki, a jak będą one w papieru naszej firmy to od razu zapali się im zielona lampka i zadzwonią po naszą ofertę. Cukierek zjedzą sami, a drugi dadzą sąsiadowi i tak to się wszystko będzie dla nas bardzo dobrze toczyć. Wniosek z tego taki, że musimy trafić do grupy docelowej tak, aby wiedzieć dokładnie co oni od nas chcą i jakiej reklamy oczekują, wtedy wszystko się uda.

Zobacz też: Krówki reklamowe